Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Понеділок, 18.02.2019
Головна » 2015 » Січень » 29 » 3 головні переваги інтернет-магазину
17:36
3 головні переваги інтернет-магазину

У чому головні відмінності звичайної торгівлі та інтернет-магазинів? Є кілька плюсів, які безумовно говорять на користь останніх!

1. Широка географія продажів

По-перше, це торгівля без кордонів, тобто ви не обмежені не те, що якимось певним районом міста, а й самим містом. Через інтернет торгівлю можна розгорнути на цілу область, регіон чи країну, адже перевозка грузов по украине зараз як ніколи доступна. При бажанні та можливостях, можна організувати навіть міжнародну доставку і продавати свою продукцію в інші країни.

2. Великі обсяги

По-друге, це обсяги самих продажів. Якщо в звичайному магазині ви найчастіше не можете скинути ціну за товар, навіть з урахуванням оптового продажу, тому що вам необхідно платити зарплату продавцям, платити оренду за приміщення, комунальні послуги і т.д. То в інтернет-магазині немає зайвих витрат на утримання. Єдине, що доведеться орендувати складське приміщення. І тому ви можете зробити набагато більшу знижку, за умови продажу товару великими партіями.

3. Максимум результату за мінімальні гроші

По-третє, навіть при невеликому персоналі можна охопити набагато більшу клієнтську базу. У звичайному магазині, за умови зростання популярності вашої справи, вам необхідно розширювати площу магазину і збільшувати персонал. В інтернеті торгова площа вам, в принципі, не потрібна. І немає необхідності у великому персоналі, бо за консультацією звертаються вкрай рідко. В основному прийом заявок і оплата товару проходить через автоматичну систему.

Який наслідок?

Отже, що ми маємо? Велике охоплення клієнтів, швидкий товарообіг і економія на приміщенні і персоналі, в результаті чого є можливість робити істотні знижки. Які, в свою чергу, роблю ваші ціни набагато привабливішими для покупців.

Переглядів: 148 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: