Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Понеділок, 18.02.2019
Головна » 2015 » Січень » 28 » Для отримання електроенергії будуть використовувати океанічні течії
18:48
Для отримання електроенергії будуть використовувати океанічні течії

Японська організація New Energy and Industrial Technology Development Organization (NEDO) разом з компаніями Toshiba і IHI розробляють нову програму з використання енергії течій океану.

Підводні генератори будуть розміщені в тих місцях, де проходить течія Куросіо (Японія) — одна з найпотужніших океанічних течій світу. Її швидкість становить від 1 до 6 км / год.

Потужність потоку води, що має швидкість 20 км / год можна порівняти з потужністю вітру, що дме зі швидкістю 180 км / год: вся справа в щільності середовища. Технічні деталі поки не відомі, але фахівці компанії Toshiba повідомили про те, що «повітряні змії» будуть зібрані з двох турбін, що обертаються в різні боки. Їх зафіксують на дні і запустять парити за течією. Будівництвом корпусів турбін буде займатися компанія IHI, а завданням Toshiba є монтаж електричної частини обладнання.

Варто відзначити, що енергія підводних течій поки залишається концептом. За планами розробників, дослідження можливостей нових генераторів енергії триватиме до 2017 року.

Переглядів: 149 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Теги: генератори, використання, енергія, вода | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: