Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Вівторок, 19.02.2019
Головна » 2014 » Грудень » 1 » Елон Маск хоче створити глобальну систему супутникового Інтернету
11:32
Елон Маск хоче створити глобальну систему супутникового Інтернету

Як відомо, мільярдер Елон Маск (Elon Reeve Musk) заснував компанії SpaceX, Tesla Motors і платіжну систему PayPal. Тепер він задумався про новий амбітний проект — йдеться про виведення в космос масштабного угруповання супутників, потрібних для надання послуги Інтернет.

Супутникове угрупування повинно налічувати близько 700 малих космічних апаратів, вагою близько 110-115 кг. Це майже в два рази менше маси комерційних комунікаційних супутників, які використовуються зараз. При цьому ціна супутника не повинна перевищувати одного млн. доларів.

Увагу приковує і велике число апаратів, адже нова група за своїми масштабами в десять разів перевершить орбітальне угруповання Ірідіум, яке налічує 66 супутників. Виробляти апарати будуть на новому підприємстві, яке планується створити в штаті Флорида або Колорадо.

Елон Маск веде переговори з Ґрегом Уайлер (Greg Wyler). Останній заснував стартап O3b Networks, покликаний забезпечити розвиваючі регіоні недорогим і високошвидкісним супутниковим Інтернетом. Супутникове угрупування O3b Networks має в своєму розпорядженні вісім супутників, а в майбутньому їх число збільшиться до шістнадцяти.

Очевидно, Елон Маск готується кинути виклик таким гігантам як Google і Facebook.Нагадаємо, раніше Ґрег Уайлер хотів співпрацювати з Google в питанні виведення на орбіту 180 супутників, потрібних для забезпечення доступу в Інтернет. Аналітики припускають, що покинути проект у вересні цього року Уайлера могли спонукати розбіжності, що виникли між ним і керівництвом Google.

Переглядів: 179 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: