Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Понеділок, 18.02.2019
Головна » 2015 » Січень » 27 » Як вибрати бронедвері
22:16
Як вибрати бронедвері

Бронедвері забезпечують захист майна і секретних об’єктів від крадіжки і несанкціонованого доступу, а також є гарантом спокою власників і відповідальних осіб. Сучасні бронедвері представлені в широкому асортименті, що включає моделі з різними функціональними і ціновими характеристиками. Така різноманітність дає свободу вибору, проте може стати і предметом сумнівів. Для того щоб правильно вибрати броньовані двері на http://vlast.com.ua/, необхідно пройти три основні кроки.

Крок перший: визначитеся з класом пуле- і взломостойкости

Вибір класу кулестійкості і стійкості до злому залежить від характеру об’єкта, що захищається, які цінності зберігається в ньому та ступеня потенційної небезпеки. Так, для захисту міської квартири зазвичай вибираються бронедвері першого класу кульо- і зломостійкості, а для банків та інших фінансових установ необхідні двері класу кулестійкості з 5 по 13-й за ГОСТ Р 51224-97.

Крок другий: визначитеся з ціновою категорією

Звичайно, ціна бронедверей багато в чому залежить від класу кульо- і зломостійкості, до яких вона належить. Однак чимале значення має і тип матеріалу, яке використовується при виробництві. Люксові моделі виготовляються з легких матеріалів, за рахунок застосування яких забезпечується невелика вага броньованих дверей і комфортність її експлуатації. Бюджетні варіанти бронедверей виготовляються з більш дешевих і важких матеріалів, які збільшують вагу готових виробів в кілька разів (до 300 кг).
Не остання роль у визначенні ціни бронедверей відводиться фурнітурі і замкам. Використання якісної фурнітури і замків від відомих виробників здатне значно збільшити витрати на придбання дверей, але і ступінь надійності при цьому так само підвищується.

Крок третій: визначитеся з типом обробки

Оскільки двері, в тому числі і броньовані, виконують не тільки захисні, але і естетичні функції необхідно визначитися з типом обробки. Вибір тут залежить від смакових уподобань та особливостей приміщення, де будуть встановлені ??двері. Оптимальним варіантом для квартир будуть двері з обробкою з вінілошкіри або ламінованого МДФ. Бронедвері для заміських будинків будуть гарні з обробкою зі шпонованого МДФ або дерева. Якщо двері вибираються для адміністративного чи громадського будинку, то варто звернути увагу на обробку у вигляді фарбування.

Переглядів: 171 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: