Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Середа, 15.08.2018
Головна » 2014 » Березень » 20 » Вчені передбачили загибель цивілізації
00:29
Вчені передбачили загибель цивілізації
Поки всі погляди прикуті до України та міжнародна спільнота побоюється, що країну можуть зруйнувати сепаратисти, вчені стурбовані більш глобальною проблемою. У NASA пророкують загибель сучасної цивілізації. Зникнути людство може в найближчі десятиліття. Про це йдеться в дослідженні, яке зроблено на замовлення NASA. Такий страшний сценарій можливий через економічну кризу і величезного навантаження на ресурси Землі.
Підтвердженням можливості такого кінця світу є загибель попередніх цивілізацій. Вчені говорять, що всі процеси розвитку та розпаду повторюються. Їх циклічність підтверджує історія людства.

Дослідники вивчили фактори, які можуть привести до краху цивілізації. Це, насамперед, демографічні показники, які постійно зростають, і кліматичні зміни. Але головне – це виснаження природних ресурсів і поділ суспільства на еліту і маси. При цьому вчені відзначають, що цивілізація може існувати дуже довго, якщо до використання багатств планети підходити економно. Але коли так звана еліта починає зловживати своїм становищем, то життя бідних людей ще більше погіршується. Саме це, за словами математика Сафа Мотешаррі, і приводить до кінця цивілізації.

Уникнути трагічного розвитку подій можна, зменшивши споживання природних ресурсів, розумно і справедливо їх розподіливши.

Переглядів: 107 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: