Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Середа, 15.08.2018
Головна » 2014 » Березень » 20 » Зустрічайте працюючу технологію бездротової електрики
00:32
Зустрічайте працюючу технологію бездротової електрики
Компанія WiTricity – стартап, що розвиває технологію бездротової резонансної передачі електроенергії. Ось як це працює: WiTricity створило «генератор – резонатор» – моток електричного дроту, який при додаванні змінної напруги генерує змінне ж магнітне поле. Якщо внести в це поле іншу котушку, в ній індукується електричний струм. Ніяких проводів не потрібно і «лампочка загоряється».
Треба визнати, що ідея цієї розробки аж ніяк не нова – подібними експериментами займався ще Нікола Тесла мало не століття тому. Проблема ж полягала в тому, що ефективність такого методу передачі енергії була низькою, але голові проекту WiTricity д -ру Кеті Хол з колегами вдалося вирішити це завдання завдяки використанню сучасних технологій.

Магнітні поля, використовувані для передачі енергії, є абсолютно безпечними – вони того ж виду, що задіяні в Wi -Fi маршрутизаторах. І в будинку майбутнього, перенесення енергії без проводів може бути таким же простим, як бездротовий доступ до Інтернет.

WiTricity вже продемонструвала можливості своєї технології стосовно до живлення ноутбуків, мобільних телефонів і телевізорів, підключивши котушки резонатора до їх акумуляторів – і, за чутками, до зарядного пристрою електромобіля.

Також WiTricity працює з медичною компанією, що виробляє вживлюючі кардіостимулятори. Ця технологія відкриває двері до створення мобільних електронних пристроїв, яке досі стримувалося лише обмеженим терміном життя батареї живлення.

Зараз завдання полягає в збільшенні відстані, на яке може здійснюватися ефективна передача енергії. Ця відстань пов’язана з розміром котушки, і WiTricity покладає великі надії на своє нове творіння: акумулятори без проводів типорозміру АА.

Переглядів: 119 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: