Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Вівторок, 19.02.2019
Головна » 2016 » Серпень » 19 » Вчені: Інформації у світі стає занадто багато
10:51
Вчені: Інформації у світі стає занадто багато

Великі британські вчені стурбовані: кількість інформації у світі стає більше і більше. Це має пряме відношення до зростання електроенергії, в тому числі за рахунок сучасних ґаджетів. Сумарний обсяг трафіку, споживаного середньою сім’єю в Британії протягом місяця, збільшився з 17,3 ГБ в 2011 році до 82,5 ГБ в 2015 році.

Стрімко збільшується і загроза у вигляді нескінченного зростання обсягу споживаної населенням електроенергії. На думку дослідників, різкий підйом популярності інтернет-ґаджетів на планеті Земля визначає більш жорсткий інформаційний трафік. Необмежене, неконтрольоване збільшення кількості високотехнологічних електронних пристроїв, які підключені до всесвітньої мережі інтернет, призведе до безмежного і хаотичного зростання інформації.

За даними компаній Ericsson і Cisco обсяг трафіку, що проходить через мобільні пристрої, що використовуються на території Великобританії, стрімко збільшується через кожні кілька років. В Cisco і Ericsson планують ввести квоти та плати за використання інтернет-сервісів, які є найбільш активними виробниками глобальної інформації.

Переглядів: 115 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: