Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Все найцікавіше тут

Вівторок, 19.02.2019
Головна » 2015 » Січень » 25 » Новий шолом SEER розширює межі віртуальної реальності
23:08
Новий шолом SEER розширює межі віртуальної реальності

Компанія Caputer Labs розробила зразок нового віртуального шолома SEER («Провидець»), що створює неймовірний ефект присутності в комп’ютерних іграх, віртуальних додатках і нових візуальних проектах.

SEER надає користувачеві розширене до 100 ° поле зору і можливість керувати віртуальною реальністю за допомогою революційного інтерфейсу. Досі таке можна було побачити тільки в фільмах «Залізна людина» і «Особлива думка».

 

Коли поле зору досить широке, люди перестають помічати краї зображення, і рамки комп’ютерного монітора як би розчиняються в повітрі. Користувач бачить зображення віртуального оточення так, як ніби воно знаходиться в реальному світі. Це те, що Caputer Labs називає «розширенням відчуття реальності». «Провидець» володіє найбільшим в світі полем зору і створює для користувача відчуття того, що події віртуального світу відбуваються в реальності.

Зараз творці шолома зайняті роботою над кількома комп’ютерними програмами, які дозволять користувачеві оцінити всі можливості SEER. Серед них демоверсія гри «Залізна людина», шутер від першої особи, додатки «Мисливці за привидами», «Фруктовий ніндзя», 3D-танці та багато іншого.

На сайті Kickstarter дано старт початку збору коштів для проекту. Потрібно 100000 доларів. Якщо необхідні кошти будуть зібрані у встановлений термін, шолом SEER надійде у виробництво.

http://youtu.be/9Q79F6HQvnA

Переглядів: 103 | Додав: Valentyn_Kapkiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: